Чому ми втрачаємо волосся?

Статті
03.11.2017

Порідіння чи випадання волосся?

Осінь приходить разом з проблемою, про яку ми б хотіли більше не думати: ми знову починаємо втрачати волосся. Якщо пощастить – проблема минає через декілька тижнів, але буває й так, що волосся випадає досить інтенсивно і ми починаємо шукати шляхи вирішення цієї ситуації.

Це стосується не лише випадків посиленого випадання волосся. Раптом ми помічаємо, що наше волосся стало не таке густе, як раніше: коса стала менш товстою, а зачіска не такою пишною. Тоді ми можемо говорити, що причини не тільки сезонні, але й фізіологічні – мова йде про порідіння волосся, коли волосся, яке випало, більше не відростає. Чи є застосування засобів проти випадання волосся достатнім у цих випадках?

На думку дослідників швейцарської компанії Labo Cosprophar Suisse, які протягом багатьох років займалися вивченням фізіології та біохімії волосяного фолікула, а також проблемою випадання волосся, можна диференціювати два різних явища, які навіть мають різну назву і на які потрібно впливати по-різному. Перше явище — ВИПАДАННЯ волосся: це коли волосина відривається від своєї основи — волосяного фолікула. В нормі людина втрачає 50–100 волосин в день і це є абсолютно нормальним. Але коли втрата волосся стає надмірною, це починає турбувати.

Люди, які страждають від випадання волосся, коментують це таким чином: «Коли я зачісуюся, у мене на гребінці, щітці та плечах залишається багато волосся. Волосся залишається на подушці після сну, в раковині або душовому піддоні під час миття волосся».

Водночас ПОРІДІННЯ волосся — це стан, обумовлений відсутністю росту волосся на місці того, що випало (навіть якщо це одразу не помітно), яке проявляється меншою густотою волосся на певних ділянках голови, які мають назву «ділянки облисіння або порідіння».

Продукти проти випадання волосся повинні діяти на стінки волосяного фолікула для того, щоб волосся, яке знаходиться у фазі росту, не випадало раніше свого часу.

Продукти проти порідіння, навпаки, повинні діяти у внутрішніх структурах волосяного фолікула, особливо у волосяній цибулині. Ці структури мають ключове значення для зростання нового здорового волосся.

Результатами досліджень Labo є відкриття нової формули Crescina, названої «HFSC» (стовбурові клітини волосяних фолікулів). Ефективність формули доведена численними патентами (патенти Швейцарії, США та Європи). Основою формули є сполуки активних інгредієнтів (цистеїн, лізин та глікопротеїн), що допомагають природному росту волосся. Ця формула у флаконах бурштинового кольору може бути поєднана з формулою Crescina Anti-Hair Loss (Crescina проти випадання волосся) у прозорих флаконах, створюючи таким чином можливість комплексного лікування для осіб, які страждають на порідіння, що супроводжується інтенсивним випаданням волосся.

Шукайте в аптеках міста.